Nationally Ranked Superior DUI Attorney - 2014
The National Trial Lawyers - Top 100 Trial Lawyers
Avvo Clients' Choice Award 2014
Avvo Rating 10
American Academy Of Trial Attorneys - Premier 100
National League Of Renowned Attorneys
10 Best

Mówimy Po Polsku

Polish Speaking Lawyer in Chicago, IL

Mówimy Po Polsku

Adwokat Joel Gould posiada ponad 30 lat doświadczenia w reprezentowaniu klientów przed sądami na terenie metropolii chicagowskiej oraz sąsiednich powiatów. Jak dotąd przeprowadził on już ponad tysiąc spraw sądowych oraz brał udział w ponad 400-stu procesach sądowych. W roku 2015 został on uznany przez stowarzyszenie “The American Academy of Trial Lawyers” jako jeden z “Czołowych 100 Adwokatów w Stanie Illinois”. Pan Gould został również wymieniony na liście organizacji “The National Trial Lawyers” jako jeden z “Pierwszej 100-tki Adwokatów-Obrońców w sprawach karnych”. Członkostwo w szeregach stowarzyszenia “The National Trial Lawyers” jest oferowane wyłącznie na zasadzie uprzedniego zaproszenia i jest ono przyznawane jedynie tym adwokatom, którzy wykazują najwyższe kwalifikacje zawodowe, osiągają pomyślne wyniki w procesach sądowych oraz posiadają zdolności przywódcze w stanie, w którym prowadzą swoją praktykę adwokacką. W roku 2013 został on też mianowany jednym ze “100 Najlepszych Adwokatów do spraw jazdy pod wpływem alkoholu na terenie Stanu Illinois” przez organizację pod nazwą “Krajowe Zrzeszenie na rzecz obrony w sprawach o jazdę w stanie nietrzeźwości” (National Advocacy of DUI Defence). Instytucja pod nazwą “National Advocacy of DUI Defence” ma na celu uznawanie oraz selekcję tych adwokatów, których określiła jako najlepszych w kraju prywatnych adwokatów do spraw jazdy w stanie nietrzeźwości.

W dodatku do spraw o charakterze kryminalnym, Kancelaria prawna Pana Goulda załatwia również sprawy obejmujące obrażenia cielesne, błędy w sztuce medycznej oraz odszkodowania za obrażenia odniesione na skutek wypadku w pracy (ang. worker’s compensation). Kancelaria Adwokacka Joela Goulda przyczyniła się do skutecznego odzyskania milionów dolarów dla jego klientów i ich rodzin w postępowaniach sądowych począwszy od wypadków samochodowych osobowych/ciężarówek, wypadkach na budowach i spowodowanie śmierci w wyniku zaniedbania. Kancelaria mecenasa Joela Goulda ściśle współpracuje z innymi wiodącymi adwokatami w Stanie Illinois – jak i z całego kraju – aby zapewnić swoim klientom zespół adwokatów, którzy mają na swoim koncie wymierne sukcesy zawodowe. Nasze lata doświadczenia pracy w sprawach o obrażenia cielesne na terenie całego kraju są dowodem na to, że żaden inny adwokat nie jest lepszy profesjonalnie, jeśli chodzi o prowadzenie jakiejkolwiek sprawy o odszkodowanie za obrażenia ciała. Z tego też powodu, podejście zawodowe zespołu adwokackiego Pana Goulda gwarantuje jego klientom szeroki zakres wiedzy fachowej, ekspertów prawa oraz reprezentacji prawnej z wieloletnim doświadczeniem, bez względu na rodzaj sprawy o uszkodzenie ciała, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów lub opłat.

Pan Gould jest absolwentem studiów prawniczych na uniwersytecie John Marshall Law School i został on przyjęty w szeregi Izby Adwokackiej Stanu Illinois w roku 1981. Jest on żonaty, ma trzech synów – dwoje z nich pracuje w prominentnych spółkach adwokackich w Chicago. W celu uzyskania bezpłatnej konsultacj prawnej, prosimy o kontakt z Joelem Gouldem w jego kancelarii w centrum miasta pod adresem 205 W. Randolph Street lub w jego kancelarii dzielnicowej przy ulicy 5839 W. Belmont Avenue, Chicago, Illinois, 773-281-8744.

W biurze Adwokata Joela Goulda mówimy również po polsku. W ciągu 35 lat Adwokat Joel Gould reprezentował tysiace polskich klientów w Chicago i stanie Illinois.

Mówimy po Polsku

 • Jazda w stanie nietrzeźwym – DUI
 • Sprawy kryminalne
 • Narkotyki
 • Kradzieże
 • Bójki
 • Zawieszone prawo jazdy
 • Mandaty drogowe i CDL
 • Wypadki samochodowe
 • Przesluchania w Sekretarza Stanu

Odszkodowania

 • Poważne wypadki w pracy
 • Wypadki na budowie
 • Wypadki samochodowe
 • Wypadki śmiertelne
 • Poślizgnięcia i upadki
 • Błędy w sztuce lekarskiej
 • Ugryzienie przez psa
 • Zaniedbana w nursing home

Get in Touch

 1. 1 Free Consultation
 2. 2 Mówimy Po Polsku
 3. 3 Contact Us Today

Fill out the contact form or call us at 773-281-8744 to schedule your consultation.

Leave Us a Message